Rádi bychom touto cestou srdečně poděkovali panu starostovi a paní starostové za krásné dopoledne strávené u jejich rybníčků.
Děti si vyzkoušely rybaření a měly velikou radost ze čtyř ulovených ryb. Nechybělo ani opékání buřtíků, které pro nás připravili. Během dopoledne si děti užily spoustu radosti, s nadšením se zapojily do běhu kolem celého velkého rybníka.
Děkujeme za milé přijetí, čas, který jste nám věnovali, i za krásné zážitky, na které budou děti ještě dlouho vzpomínat.

